See üritus on juba toimunud!
Kuid meil on teile alati uusi üritusi! Vaadake neid allpool.
FC St. Pauli vs Hamburger SV Piletid
FC St. Pauli
-
Hamburger SV
Hamburger SV Piletid Vaata kõiki üritusi
aug
29
L
Borussia Dortmund vs Hamburger SV Piletid
155 piletit saadaval
Vaata Pileteid
sept
06
P
Hamburger SV vs 1. FSV Mainz 05 Piletid
54 piletit saadaval
Vaata Pileteid
sept
13
P
RB Leipzig vs Hamburger SV Piletid
54 piletit saadaval
Vaata Pileteid
sept
19
L
Hamburger SV vs 1. FC Köln Piletid
64 piletit saadaval
Vaata Pileteid
okt
10
L
TSG 1899 Hoffenheim vs Hamburger SV Piletid
66 piletit saadaval
Vaata Pileteid
Teave
Selle ürituse piletid ei ole veel müügil.