Šis pasākums jau ir noticis!
Taču mums vienmēr ir jauni pasākumi jums! Lūdzu, apskatiet tos zemāk.
Borussia Dortmund vs Paris Saint Germain UEFA Champions League Semi Finals biļetes
Borussia Dortmund
-
Paris Saint Germain UEFA Champions League Semi Finals
Paris biļetes Skatīt visus pasākumus
aug.
28
Pk.
LOSC Lille vs Paris biļetes
Pieejamas 95 biļetes
Skatīt Biļetes
sept.
13
Sv.
Stade Brestois 29 vs Paris biļetes
Izpārdots
Skatīt biļetes
sept.
20
Sv.
Olympique de Marseille vs Paris biļetes
Pieejamas 110 biļetes
Skatīt Biļetes
okt.
17
S.
RC Strasbourg vs Paris Football biļetes
Pieejamas 6 biļetes
Skatīt Biļetes
okt.
31
S.
Le Havre vs Paris biļetes
Pieejamas 2 biļetes
Skatīt Biļetes
Borussia Dortmund biļetes Skatīt visus pasākumus
aug.
29
S.
Borussia Dortmund vs Hamburger SV biļetes
Pieejamas 139 biļetes
Skatīt Biļetes
sept.
05
S.
TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund biļetes
Pieejamas 61 biļetes
Skatīt Biļetes
sept.
12
S.
Borussia Dortmund vs SC Paderborn 07 biļetes
Pieejamas 156 biļetes
Skatīt Biļetes
sept.
19
S.
VfB Stuttgart vs Borussia Dortmund biļetes
Pieejamas 72 biļetes
Skatīt Biļetes
okt.
10
S.
Borussia Dortmund vs SV Werder Bremen biļetes
Pieejamas 182 biļetes
Skatīt Biļetes
Informācija
Biļetes uz šo pasākumu vēl nav pārdošanā.