Šis pasākums jau ir noticis!
Taču mums vienmēr ir jauni pasākumi jums! Lūdzu, apskatiet tos zemāk.
Eintracht Braunschweig vs FC Schalke 04 biļetes
Eintracht Braunschweig
-
FC Schalke 04
FC Schalke 04 biļetes Skatīt visus pasākumus
aug.
29
S.
FC Augsburg vs FC Schalke 04 biļetes
Pieejamas 48 biļetes
Skatīt Biļetes
sept.
05
S.
FC Schalke 04 vs FC Bayern Munich biļetes
Pieejamas 24 biļetes
Skatīt Biļetes
sept.
12
S.
1. FC Union Berlin vs FC Schalke 04 biļetes
Pieejamas 12 biļetes
Skatīt Biļetes
sept.
19
S.
FC Schalke 04 vs SV Elversberg biļetes
Pieejamas 28 biļetes
Skatīt Biļetes
okt.
10
S.
SC Freiburg vs FC Schalke 04 biļetes
Pieejamas 28 biļetes
Skatīt Biļetes
Informācija
Biļetes uz šo pasākumu vēl nav pārdošanā.