Това събитие вече е приключило!
Но винаги имаме нови събития за вас! Моля, разгледайте ги по-долу.
Stade Brestois 29 vs Paris Билети
Stade Brestois 29
-
Paris
Stade Brestois 29 Билети Разгледай всички събития
окт
10
съб
Stade Brestois 29 vs Angers SCO Билети
Разпродадено
Виж билетите
окт
17
съб
LOSC Lille vs Stade Brestois 29 Билети
Налични 92 билети
Виж Билетите
окт
23
пет
Stade Brestois 29 vs OGC Nice Билети
Разпродадено
Виж билетите
окт
31
съб
FC Lorient vs Stade Brestois 29 Билети
Налични 2 билети
Виж Билетите
ное
08
нед
Stade Brestois 29 vs Olympique Lyonnais Билети
Разпродадено
Виж билетите
Paris Билети Разгледай всички събития
окт
17
съб
RC Strasbourg vs Paris Football Билети
Налични 18 билети
Виж Билетите
окт
30
пет
Le Havre vs Paris Билети
Разпродадено
Виж билетите
ное
03
вто
Villarreal CF vs Paris Билети
Налични 49 билети
Виж Билетите
ное
21
съб
OGC Nice vs Paris Билети
Налични 6 билети
Виж Билетите
дек
08
вто
Aston Villa FC vs Paris Билети
Налични 245 билети
Виж Билетите
Резултати от предишни мачове
неделя, 10 май 2026
Paris Saint Germain
1
Stade Brestois 29
0
събота, 25 октомври 2025
Stade Brestois 29
0
Paris Saint Germain
3
сряда, 19 февруари 2025
Paris Saint Germain
7
Stade Brestois 29
0
вторник, 11 февруари 2025
Stade Brestois 29
0
Paris Saint Germain
3
събота, 1 февруари 2025
Stade Brestois 29
2
Paris Saint Germain
5
Информация
Билетите за това събитие все още не са в продажба.