Dit evenement is voorbij!
Maar we hebben altijd nieuwe evenementen voor u! Bekijk ze hieronder.
Birmingham City
Sheffield United
14 maart 2026, zaterdag,
15:00 |
St. Andrew's, Birmingham
Birmingham City Tickets Alle evenementen bekijken
Sheffield United FC Tickets Alle evenementen bekijken
15 augustus
17:30 over 2 weken
Sheffield United FC vs Birmingham City FC Tickets
22 augustus
over 3 weken
Swansea City AFC vs Sheffield United FC Tickets
29 augustus
over 1 maand
Cardiff City FC vs Sheffield United FC Tickets
01 september
over 1 maand
Sheffield United FC vs Bolton Wanderers FC Tickets
05 september
over 1 maand
Sheffield United FC vs Norwich City FC Tickets
Informatie
Tickets voor dit evenement zijn nog niet in de verkoop.