Detta evenemang har avslutats!
Men vi har alltid nya evenemang för dig! Ta gärna en titt nedan.
Birmingham City
Sheffield United
14 mars 2026, lördag,
15:00 |
St. Andrew's, Birmingham
Birmingham City-biljetter Visa alla evenemang
Sheffield United FC-biljetter Visa alla evenemang
15 augusti
17:30 om 2 veckor
Sheffield United FC vs Birmingham City FC-biljetter
22 augusti
om 3 veckor
Swansea City AFC vs Sheffield United FC-biljetter
29 augusti
om 1 månad
Cardiff City FC vs Sheffield United FC-biljetter
01 september
om 1 månad
Sheffield United FC vs Bolton Wanderers FC-biljetter
05 september
om 1 månad
Sheffield United FC vs Norwich City FC-biljetter
Information
Biljetter till detta evenemang är ännu inte till försäljning.