Ez az esemény már véget ért!
De mindig vannak új eseményeink az Ön számára! Kérjük, tekintse meg őket alább.
Arsenal FC vs Chelsea FC Jegyek
Arsenal FC
-
Chelsea FC
Arsenal Jegyek Összes esemény megtekintése
okt.
10
szo
Arsenal FC vs Leeds United FC Jegyek
4851 jegy elérhető
Jegyek Megtekintése
okt.
13
kedd
Arsenal vs LOSC Lille Jegyek
3223 jegy elérhető
Jegyek Megtekintése
okt.
18
vas
Nottingham Forest FC vs Arsenal FC Jegyek
115 jegy elérhető
Jegyek Megtekintése
okt.
21
sze
FC Bayern Munich vs Arsenal FC Jegyek
148 jegy elérhető
Jegyek Megtekintése
okt.
24
szo
Arsenal FC vs Everton FC Jegyek
5072 jegy elérhető
Jegyek Megtekintése
Chelsea Jegyek Összes esemény megtekintése
okt.
10
szo
Chelsea FC vs AFC Bournemouth Jegyek
2206 jegy elérhető
Jegyek Megtekintése
okt.
17
szo
Everton FC vs Chelsea FC Jegyek
586 jegy elérhető
Jegyek Megtekintése
okt.
24
szo
Chelsea FC vs Tottenham Hotspur FC Jegyek
1902 jegy elérhető
Jegyek Megtekintése
okt.
28
sze
Liverpool FC vs Chelsea FC - Carabao Cup 4th Round Jegyek
1944 jegy elérhető
Jegyek Megtekintése
okt.
31
szo
Chelsea FC vs Manchester United FC Jegyek
2265 jegy elérhető
Jegyek Megtekintése
Korábbi mérkőzések eredményei
kedd, 23 április 2024
Arsenal
5
Chelsea
0
szombat, 21 október 2023
Chelsea
2
Arsenal
2
kedd, 2 május 2023
Arsenal
3
Chelsea
1
vasárnap, 6 november 2022
Chelsea
0
Arsenal
1
vasárnap, 24 július 2022
Arsenal
4
Chelsea
0
Információ
Erre az eseményre a jegyek még nem kaphatók.